Sumuštinis su avokadu ir kiaušiniu pashot

Pusryčiams dažnai mėgstu gamintis kažką paprasto ir greito, kadangi dažniausiai darbo dienomis pusryčiauju viena. Vienas tų greitų variantų - sumuštinis su avokadu ir kiaušiniu pashot.
 
Foto Du Mėnuliai
Kas tas kiaušinis pashot? Mano vaikystėje/paauglystėje mes tiesiog juos vadinome kiaušiniais marškinėliuose, o pashot pavadinimas kilęs iš prancūzų kalbos. Kaip supratote, nieko įmantraus, tačiau pagaminti kiaušinį pashot tinkamai pavyksta ne visiems. Šį kartą parodysiu jums labai paprastą ir greitą būdą, kuris tikrai jūsų nenuvils.
 
Jums nereikės šaukštu sukti vandens, nereikės bijoti padauginti acto - viskas super paprasta ir aišku.
Tereikia nedidelio dubenėlio, maistinės plėvelės, lašelio aliejaus ir kiaušinio. Maistinės plėvelės negailėkite, kadangi įmušus kiaušinį, viską reikės surišti mazgu. Taigi maistinę plėvelę patepame aliejumi, dedami ant dubenėlio, šiek tiek ją įstumiame į dubenėlį, padarydami duobutę, ir įmušame kiaušinį. Maistin3 plėvelę suimame už visų kraštų ir gražiai surišame mazgu. Rezultatas turėtų būti toks.
 
Foto Du Mėnuliai
Tokius maišelius nardiname į verdantį vandenį 3-4 min. priklausomai nuo kiaušinių dydžio. Išvirusius traukiam iš puodo, perkerpame plėvelę ir serviruojame.
 
 
SUMUŠTINIS SU AVOKADU IR KIAUŠINIU PASHOT
2 sumuštiniai
 
2 riekelės mėgstamos duonos
avokadas
druskos
maltų juodųjų pipirų
2 kiaušiniai
 
  1. Kiaušinius išverdame, kaip nurodyta aukščiau.
  2. Ant duonos riekelės dedame supjaustytą pusė avokado, pabarstome druska ir pipirais.
  3. Patupdome išvirtą kiaušinį.
 
Skanaus iki mėnulio ir atgal!

Komentarai