VMG kulinariniai apdovanojimai

Vakar, kovo 31-ąją diena, vyko pirmieji kulinariniai apdovanojimai  - VMG apdovanojimai. Pakvietimo į juos negavau, matyt, dar nesu labai nusipelniusi maisto tinklaraštininkė :D Visgi juose sudalyvauti progą turėjau dėka mielosios kolegės, taip pat maisto tinklaraštininkės, OdetosCocina Rendez Vous tinklaraščio. Ji pati negalėjo dalyvauti, tad perleido kvietimą man.
 
Kodėl norėjau sudalyvauti? Tiesiog į juos norėjau nueiti smalsumo vedama, ne į a la žvaigždes pažiūrėti, o išgirsti, kas tie nugalėtojai ir iš kokių nominantų jie buvo išrinkti.
 
Taigi, pakvietimas kvepiantis, gražutis suteikė iliuziją, kad bus kažkas ypatingo, kitokio ir t.t. Renginio dieną visi galimi mano partneriai apsirgo, tad teko eiti vienai. Bet, ar tai bėda?! Tikrai ne!!!
 
Pasinaudodama VIP kvietimu, atvykau VIP'ams leidžiamu metu ir... o Dieve, raudonas kilimas, krūva fotografų. Žvaigždutės tiesiog pačios lipa ant tos platformos fotografijai į leidinius. Iš karto pastebiu, kad dress code - kokteilinė suknelė -  ne visiems įkandama buvo arba interpretecija tokia "įlindau į spintą, išlindau, bet į veidrodį nepažiūrėjau". O buvo ir tokių "say yes to the dress, even if it is to tight". Atsiprašau už nevalstybinę kalbą, bet kartais ja lengviau mintis išreikšti ir jos skamba geriau.


Užmerkiu akis prieš tokias ponias ir tiesiog stebiu žmones. Ne, ne man tai, nemėgsta netikrų blizgučių, netikrų šypsenų, bučinių, pasisveikinimų pusė lūpų... Sutikau ten pažįstamų veidų, tačiau jie nebuvo tokie mieli, kaip sutinkant juos kitomis aplinkybėmis. Ir žinote, iki renginio pradžios kažkodėl vis sukosi mintys, kad geriau jau būčiau likus namuose ir kepusi tortus :D Tačiau noras pamatyti renginio "mėsą" neleido išeiti anksčiau, o kantrybė - dorybė, tad beliko laukti laukti laukti...
 
Pagaliau!!! Renginį veda 2 žinomi veidai. Esu kritiška, siaubingai kritiška, o kadangi kitus kritikuoti visada daug lengviau, tad tik pasakysiu, jog galėjo būti mažiau vedėjos suknelių ir kokybiškesnis renginio vedimas.

Nominacijos!!! Kaip gi be jų! Viso buvo 10. Dar prieš renginį buvau apgalvojusi galimus laimėtojus, nelabai ir prašoviau, o kai ant scenos pasakoma "jis mano kaimynas buvo dar tada ir tada, labai džiaugiuosi, kad prizas keliauja jam"... nuskamba neskaniai. Kolegos maisto tinklaraštininkai puse lūpų kalbėjo, kad lyg viena nominacija turėjo atitekti maisto tinklaraštininkams (bent jau kažkurie žiniasklaidos atstovai skelbė). Deja, apie tokius net nebuvo užsiminti. Visgi manau, kad jie labai įtakoja visuomenės skonį, supratimą, maisto pateikimą, juolab, kad turime ir savo leidinį - žurnalą Debesys. Nepagalvokite, kad verkšlenu. Būti nugalėtoja, ir netgi nominante, net neturėjau minčių. Tikrai nesu tiek įkvėpusi lietuvių tautos, kad galėčiau kelti save ant pjedestalo. Bet ,kai ant jo užkeliami tie, apie kuriuos nominacijos teikėjas pasako "na jie ne geriausi, nors vieni geresnių...", nuskamba kiek komiškai.

Beje, skaniausia vakaro dalis buvo muzika. Nuostabiai angeliškas skaidrus pagaugais odą varantis Girmantės Vaitkutės balsas dar ir dabar aidi ausyse. Jau ko ko, bet šio talento Dievulis šiai merginai nepagailėjo. Taip pat nuostabi buvo ir Jazzu, gal tik Ąžuoliuko choro visai jai ir nereikėjo...

Taigi, daugiau ir nesiplėsiu. O pabaigai pridursiu - tokių rinkimų reikia, tik... ne pataikaujančių, ne posh stiliaus ir bent jau paskelbiant iš anksto, kas kokioje nominacijoje pretendenduoja laimėti ir kodėl. O jei jau ištransliavai nominacijas, tai būk mielas ir garbingas, paskelbk ir nugalėtoją ;)

Komentarai

 1. Tinklaraštininkė gi buvo - tik gavo prizą už leidybą :)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rūta, jei turite omeny Beatą, labai abejoju ar maisto tinklaraštininkai ją laiko tokia ;) Diskusijose nuo vakar, neteko tokios minties sutikti ir visi vienbalsiai sako, kad maisto tinklaraštininkai nominuoti nebuvo :) Beje, aš irgi tokios pat nuomonės. Beata, mano nuomone, TV žvaigždė ;)

   Panaikinti
  2. Nė neprieštarauju - čia toks kaip ir humoras buvo :)

   Panaikinti

Rašyti komentarą