Kvepiantis šeštadienis

Nereali diena - šeštadienis. Visi laukia savaitgalio, o jis lyg tas žirgas baltakartis, tik op ir pralekia... Bet šiandien, šeštadienis :)) Saulėtas šeštadienis! Macarons šeštadienis! Šeštadienis kvepiantis karamele ir sėjantis gerą nuotaiką!!!
 
Karamelinis kavos tortas, puoštas šokolado ganašu ir macarons
 
Dievinu bendravimą su žmonėmis, buvimą tarp jų, tada jaučiu, kad gyvenu. o kai dar galiu pasidalinti žiniomis, įgytomis per gerus metus, tada apskritai kaifuoju. Tad ir kepame macarons kartu, tiksliau - aš mokau, o jūs kepate. Finalas - visi laimingi: vieni atradę naujas žinias ir pažinę macarons paslaptis, kiti galėję pasidalinti tomis paslaptimis :)
 
Macarons su balto šokolado ganašu
 
Gal kada nors galėsiu sakyti, kad tai buvo naujo kelio pradžia... ir labai tikiuosi, kad tas "kada nors" ne už kalnų :) Kad nereikės laukti dar dešimtmečio, jog suprasčiau, kad suku teisinga kryptimi, nes visgi aš kaifuoju nuo visų biskvitų, kremų, ganašų, macarons'ų, putėsių, mentelių ir skardų, miltų ir cukraus pudros kalnų, nuo užsakymo gavimo, idėjos išgyvenimo ir realizavimo iki supakuotos dovanos atidavimo. O kai atgal sugrįžta tik geras žodis (beje, kritika irgi gerai, visada ją priimu), širdis apsąla, tik žinau, tai neturi tęstis ilgai, idant galėčiau judėti pirmyn ir tobulėčiau tobulėčiau. Ak, kaip visgi gera žinoti, kad tavo rankų darbas yra vertinamas, o rezultatas toks apčiuopamas :)
 
Karamelinis kavos tortas, puoštas šokolado juosta ir šokolado ganašo rožėmis
 
  
Ir žinau, jei būsite Jūs, būsiu ir aš, ir Du Mėnuliai... Du Mėnuliai... kada nors, pasižadu, suregsiu pora minčių apie juos, nes vis dažniau tenka išgirsti klausimų "O kaip toks pavadinimas šovė į galvą?", "Kodėl Du Mėnuliai?"
 
Cake pops, puošti šveicarišku merenginiu sviestiniu kremu
 

Komentarai

 1. Tas tortas su macarons ne tik atrodo fantastiskai, bet ir skonis dieviskas:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Stebiu, seku tavo darbą nuo pat pradžių, galiu nuoširdžiai pagirti: tobulėji ne dienomis, o valandomis. Kai yra didelis noras, aistra ir meilė, tai ir tobulėti galima iki begalybės.
  Didelės sėkmės tau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai ačiū už gerą žodį ;) Stengiuosi neužmigti ir nesustoti...

   Panaikinti

Rašyti komentarą