Makaronai su vištiena grietinėlės padaže

Dažnai darbo dienomis vakarienės pas mus nebūna labai įspūdingos, bet tikrai ne mažiau gardžios ir greitai pagaminamos. Prie tokių patiekalų priskiriam makaronus, kurių pagaminimas užims max. 15-20 min. O gardu kaip du medu, ir net vaikų ausys lapsi, jiems valgant :D
 
 

Tad ir šį vakarą buvo greita makaronų su vištiena vakarienė. Deja, detalių ingridientų proporcijų jums nepateiksiu. Paprastai tokiam reikalui nei sveriu, nei matuoju, kaip liaudyje sakoma, viską darau iš akies, bet su meile ir širdimi.
 
Taigi, Jums reikės: vištienos krūtinėlės, pusės saldžiosios paprikos, poros valgomų šaukštų konservuotų kukurūzų, 2/3 pakelio makaronų, pusės stiklinės grietinėlės, pesto padažo, šviežių krapų, druskos, pipirų, Viduržemio jūros žolelių, poros skiltelių česnako, aliejaus ir kietojo sūrio.
 
  1. Makaronus išvirkite pasūdytame vandenyje.
  2. Vištienos krūtinėlė supjaustykite nedideliais gabalėliais.
  3. Pilkite aliejaus į keptuvę, įkaitinkite ir išspauskite česnaką tiesiai į aliejų. kiek pakepinkite ir sudėkite vištieną. Gerai apkepkite.
  4. Tada suberkite juostelėmis pjaustytą papriką, kukurūzus ir suberkite visus prieskonius, išskyrus šviežius krapus, kuriais apibarstysite pačioje pabaigoje.
  5. Sumažinkite ugnį ant minimumo ir supilkite grietinėlę bei įkrėskite šaukštelį pesto padažo. Viską išmaišykite.
  6. Nukoškite išvirusius makaronus ir suverskite į padažą. Viską išmaišykite, kad padažas pasiskirstytų ant makaronų.
  7. Dėkite į lėkštes ir pagardinkite kietuoju sūriu.

Komentarai