1-asis boružėlės Sofijos Marijos gimtadienis

Vis dar negaliu atsitokėti ir patikėti, kad mano mažajai jau vieneri, jau... Metai pralėkė kaip viena diena, o dienos vis bėga ir bėga ir kartasi norėtųsi jas sustabdyti. Deja... Gal todėl branginu tą laiką čia ir dabar, kurį kitaip suvokiau, augindama sūnų. Patirtis ateina su metais!!!
 
 
 

Pirmasis gimtadienis dažniausiai svarbus tėvams, seneliams, bet ne patiems mažiesiems. Nieko ypatingo neplanavome, bet torto norėjau skanaus ir gražaus. Ir manau, kad toks ir pavyko, nors tiek grožis, tiek skonis - subjektyviai vertinami dalykai, bet man boružė labai patiko, o skonis buvo dieviškas :) Tiesa, boružę dariau pirmą kartą, tad galvoje susikūriau planą, kaip techniškai tai įgyvendinti, o šalia jos patupdžiau dar ir 6 mini torčiukus, analogiškus skoninėm savybėm tortui.
 
 
 
Labiausiai šiuo kūriniu džiaugėsi jubiliatės brolis, o besidžiaugdamas vis nepamiršdavo priminti, koks tortas yra pažadėtas jam jo gimtadienio proga :D
 
O jus turbūt, labiausiai domina, kas slypi torto viduje?! O ten raudonas velvetinis biskvitas, perteptas vaniliniu maskarponės kremu su lašeliu braškių uogienės (be abejo, naminės). Visas grožis atliktas šveicarišku merenginiu sviestiniu kremu.
 
 
Buvo dieviškai skanu!!! Na, o dabar kimbu toliau į darbus - privalau ant stalo patiekti Miles Axelrod arba kitaip lietuviškai Mailsą Lenkią iš Ratų :)

Komentarai