Šventos Kalėdos jau visai ant nosies :)

Tai ką, mielieji, ar tikitės dovanėlių iš Kalėdų Senio??? Pirmiausiai, gerai apsvarstykite, ar buvote geri šiais metais ir ar jų nusipelnėte... Juokauju, žinoma ;) O Kalėdų Senio laukia visi: tiek maži, tiek dideli, nors ir kaip bebūtų keista...
 
 
 
Meduolių ir meduolinių namelių maratoną baigiau. esu be galo laiminga, kad mano rankų šiluma ir širdies gabalėlis iškeliavo pas jus, kad Kalėdomis kvepiantys kepiniai džiugins Jus ir Jūsų šeimas, artimuosius... Ačiū visiems, kurie išsakėte didžiausius komplimentus ir buvote su manimi. Labai tikiuosi, kad ši tradicija kartosis metai iš metų, o pati idėja įgaus didesnį materialumą... Ne, ne, čia ne apie finansus, čia apie išraišką ;)
 


Na, o pas mus namuose tikrai kvapų nestigo ir nestinga: meduolių geras kalnas, kelių rūšių sausainiai, dailiai sudėlioti dėžutėse, papuošti namai, na ir ryt laukianti nuostabi ramybę nešanti Kūčių vakarienė. O Kalėdų rytą susėsime 4 kartos pas mano močiutę - kas gali būti nuostabiau!!!


Taigi, linkiu, kad šv. Kalėdos atneštų tik džiaugsmą, viltį ir tikėjimą, sujungtų jauną ir seną, suburtų šeimas prie bendro stalo ir... žinoma, kad Kalėdų Senis nepamirštų užsukti į svečius ;)

Komentarai