Skorpioniškas mylimo vyro gimtadienis

 
 
Toks jausmas, kad manęs čia nebuvo amžinybę :) Ir ne todėl, kad sumaniau dingti, bet todėl, kad šiai dienai privalėjau (taip taip, būtent privalėjau) iškepti savo mylimo vyro gimtadienio tortą... ir ne vieną, o netgi 2!!!
 
 
 
Taigi nors mano dalyvavimas Valerijos konkurse baigėsi, tačiau turėjau labai turiningą savaitėlę, mat norėjosi, kad tortai būtų ypatingas. O kaip gi kitaip, juk ir asmuo ypatingas!

 
 
Taigi pasiraitojau rankoves ir ėmiausi darbo: mintyse susidėliojau, kokį tortą norėčiau matyti ir kaip jis turėtų atrodyti. Ir gavosi gan neblogai - karamelinis biskvitas su karamelinės maskarponės kremu bei traškančia riešutais dvelkiančia šokoladine juostele, glaistytas namine karamele pagal Valeriją ir šokoladiniu ganašu :) Beje, traškančios šokoladinės juostelės receptą pakuždėjo irgi Valerija... Dabar belieka sulaukti šiandienos vakaro, kai galėsime paragauti...
 
 
 
Tiesa, receptų šį kartą nebus :) kadangi tuo pat metu kepiau 2 skirtingo skersmens tortus, o kremus gaminau abiems tuo pat metu, tai jau sunkoka būtų ir atrinkti, kiek kuriam ko reikėjo...
 
 
 
O pirmų kartų darant šį skanėstą netrūko - pirmą kartą dariau traškų sluoksnį, apie kurį svajoju jau seniai; pirmą kartą viriau naminę karamelę (tiesa, procesas kiek buvo pakeistas ir improvizuotas); pirmą kartą torto apdaila buvo iš karamelės ir šokoladinio ganašo; pirmą kartą iš marcipano gaminau papuošimą (va čia tai iššūkis!). Taigi ant vieno iš tortų nutūpė skorpionas, o ant kito - skorpiono ženklas.
 
 
 
O eksperimentinį gaminį pirmiausiai išbandys vyro bendradarbiai - tikiuosi, sėkmingai :)
 
Su Gimtadieniu, Brangusis!!!

Komentarai