Lietingas vėlyvas penktadienio rytas

Jau antras rytas šioje savaitėje, kai su mažąja pakylam apie pietus. Pagalvosite "vajetau"! O aš atvirkščiai, tiesiog mėgaujuosi tokiais rytais ir tokia galimybe, juolab, kad ne kiekviena kūdikį auginanti mama sau tą gali leisti. Tiksliau kūdikiai paprastai to neleidžia. Na bet mano Sofi tikras stebuklas: jei mama miega, ji irgi pašonėj saldžiai snaudžia :)
 
Tai va atsikeliam tik sučirškus telefonui, o ten susirūpinęs tėtukas "kiek galima miegoti?". Čia kaip tam filme "miegoti, miegoti, miegoti"... niekad nebus per daug ir bent jau man...
 
Taigi, už lango vasarinis lietutis, o aš kavos ir... blynų. Taip taip taip, sakiau, kad šią savaitę jų nekepsiu, bet... organizmas reikalauja. Šiandien mėgavausi blynais su maskarponės sūriu. O gavosi tokie puručiai su traškančia plutele... mmm... Būtinai reikės juos išmėginti ir su sūnumi.
 
Receptas labai paprastas iš šio bei ano, nes šaldytuvas apytuštis - ryt laukia pajūris, tad neverta jo ir labai pildyti.
 
Tiesa, blynus kepiau širdelių formos keptuvėje/vaflinėje. Gavosi apie 4 drūti blynai.
 
Blynams: 1 kiaušinis, apie 150-200 ml vandens, 15 g sviesto, žiupsnelis druskos, 1 a. š. vanilės cukraus, keletas a. š. cukraus, miltų tiek, kad tešla būtų beveik grietinės tirštumo ir apie 100 g maskarponės sūrio.
 
Eiga: sviestą išlydome, į pravėsusį sviestą suberiame cukrų, vanilės cukrų, įmušame kiaušinį. Viską išmaišome, pilame vandenį ir miltus. Viską gerai išplakame. Sudedame maskarponę ir gerai išmaišome. Kepame širdelių formos keptuvėje.
 
Gaila, foto neturiu, nes tiesiog nespėjau įamžinti. Gal kitą kartą... kai vėl už lango lis lietus...
 

Komentarai